Cesta na festival

ADRESA FESTIVALOVÉHO AREÁLU

Ruská 2993
703 00 Ostrava-Vítkovice
GPS: 49°49’21.778″N, 18°16’42.365″E

Vstup na festival povede areálem dolu Hlubina nedaleko centra Ostravy. Návštěvníci se k nám dostanou pěšky, městskou hromadnou dopravou i autem. V těsné blízkosti areálu se nachází také několik vlakových zastávek.

Pěšky

Z centra města se na festival návštěvníci dostanou příjemnou procházkou zhruba za dvacet pět minut.

Pěšky

Letadlem

Ostrava Mošnov – informace o letech jsou dostupné na stránkách letiště: https://www.airport-ostrava.cz/cz/page-letovy-rad-pravidelne-lety/

Letadlem

Autem

od Olomouce E462 a D1
od Frýdku-Místku R56
od Opavy silnice 11
od Českého Těšína R48 a R56

Autem

Autobusem

Ústřední autobusové nádraží (ÚAN) se nachází přibližně 500 metrů od areálu festivalu.

Autobus

Tramvají

Zastávka Dolní Vítkovice Hlubina – tramvaje č. 1, 2

I letos jsme ve spolupráci s Dopravní podnik Ostrava a.s. připravili posílení spojů z Beats for Love 2023 do různých částí města! Posílení bude ve všech směrech, takže jak na Dubinu, tak do Výškovic i centra města.

Od 3. 7. 2023 do 6. 7. 2023 si mohou účastníci festivalu Beats for Love 2023 zakoupit v aplikaci MojeDPO festivalovou jízdenku. Festivalová jízdenka začíná platit 2 minuty po zakoupení a je platná do 24:00 h sedmého kalendářního dne ode dne zakoupení, a to pouze ve spojích Dopravního podniku Ostrava a.s. Festivalová jízdenka je platná pouze v kombinaci s festivalovým náramkem Beats for Love pro rok 2023 umístěným na zápěstí a bez známek zneužití.

Upozornění: Během festivalu probíhá výluka tramvajové dopravy na ulici Nádražní. V úseku Hlavní nádraží – Karolina (v obou směrech) je doprava řešena pomocí náhradní autobusové dopravy (NAD). Pokud tedy cestujete zejména z Hlavního nádraží, věnujte prosím pozornost informacím uvedeným ZDE.

Tramvaj

Vlakem

Nejbližší vlakovou zastávkou je Ostrava – Střed, ze které je to do areálu zhruba 300 metrů. Hlavní cílovou stanicí dálkových vlaků je Ostrava – Hlavní nádraží, odkud je možné do areálu festivalu dojet ostravskou MHD (tramvají).

Přímý vlak do Ostravy jede z Prahy, Brna, Bratislavy, Budapešti, Warszawy a dalších malých i velkých českých, slovenských, polských či rakouských měst.

Vlakem