Květen je u tanečního festivalu Beats for love ve znamení pomoci

Měsíc lásky oslavují organizátoři festivalu Beats for Love rozmanitými dobročinnými akcemi. Zapojili se dýdžejové i pořadatelé – od ředitele festivalu, přes produkční až po fotografy. 

Květen pod charitativní taktovkou organizátorů festivalu odstartoval v Dětském domově Úsměv. Dýdžejové tady dětem ukázali své řemeslo, nechali je na vlastní kůži otestovat svou techniku a na závěr dětem zahráli odpolední diskotéku. 

KVĚTEN JE U TANEČNÍHO FESTIVALU BEATS FOR LOVE VE ZNAMENÍ POMOCI
KVĚTEN JE U TANEČNÍHO FESTIVALU BEATS FOR LOVE VE ZNAMENÍ POMOCI

Pokračovalo se v komunitním centru Archa, které aktivním seniorům zajišťuje odpolední vyžití. Ve spolupráci s Beats for Love byla na programu cestovatelská přednáška z Barcelony, které se zúčastnilo bezmála dvacet seniorů. „Naši senioři milují cestopisné přednášky, takže jsme nabídku festivalu Beats for Love vzali všemi deseti. A pokud bude někdy příležitost, aby dýdžejové předvedli i něco ze svého hudebního repertoáru, nepochybuji, že by je i roztančili. Těšíme se na další příležitost spolupracovat s tímto mladistvým projektem,“ uvádí Ladislava Skuplíková, programová koordinátorka Komunitního centra Archa.